Източват „Водното огледало“ в Кърджали. Причината е разследване на тежко престъпление. Това съобщиха два неофициални източника, цитирани от 24rodopi.com.
Млада жена от кърджалийския квартал „Боровец“ родила вчера и хвърлила бебето в река Арда. Това твърдят те.
Към момента няма официална информация от полицията.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Екстремните горещини поставят и птиците в риск
27.06.26 23:14
72
Издигнаха Николай Ненчев за кандидат-президент
27.06.26 21:01
903
Първи протест срещу кабинета "Радев"
27.06.26 20:20
766