Нагли роми откраднаха необезпокоявани капаци на шахти посред бял ден до сграда на ГДБОП. От видеото може да се види, че групата мъже прибират плячката си на каруца и след това спокойно си тръгват.
"Между другото кражбата е на 20 метра от сградата на ГДБОП. Дали следващия път няма да им откраднат оградата", коментира авторът на клипчето.
TrafficNews.bg
Изпрати на приятел: