Пламен Павлов е освободен от поста заместник-директор на Агенция „Митници“ със заповед на заместник министър-председателя и министър на финансите Гълъб Донев, съобщиха от пресцентъра на агенцията.
От там допълват, че заповедта влиза в сила от от 20 май 2026 г.
Вчера МФ съобщи че вицепремиерът Гълъб Донев е назначил на поста директор на Агенция Митници Николай Шушков, а Георги Димов бе бил освободен.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Министър Абровски: Държавата ще защитава интересите на производителите от нелоялни търговски практики
12.06.26 13:57
54
НС прие правилата за избор на подуправител на НЗОК
12.06.26 13:26
138