Пациенти с усложнения от грип препълниха пневмофтизиатричното отделение на болницата в Кърджали. В момента там се лекуват 30 болни, двайсет от които са с пневмонии, предаде БНР.
Увеличен е напливът и на пациенти от района на Златоград и Неделино. В отделението са разкрити допълнителни легла, използват се и места в други сектори.
И тази седмица област Кърджали е в грипна епидемия, а ваканцията на учениците е удължена до 3 февруари.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Цените на петрола отново надолу
24.06.26 11:19
132
16-годишен българин пострада на плажа в Керамоти
24.06.26 11:05
792