Пътник в автобус, пътуващ по междуградска линия около 16:00 часа, е започнал да буйства на изхода на Стара Загора към Нова Загора, предаде БГНЕС.
Шофьорът спрял и подал сигнал на 112. Отзовалите се на място полицейски екипи се опитали за укротят и задържат буйстващия. Той обаче нанесъл прорезна рана на един от полицаите.
Пострадалият е откаран в центъра за спешна помощ в Стара Загора, където му е направен преглед и е освободен. Нападателят е задържан за 24 часа.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Екстремните горещини поставят и птиците в риск
27.06.26 23:14
128
Издигнаха Николай Ненчев за кандидат-президент
27.06.26 21:01
1015
Първи протест срещу кабинета "Радев"
27.06.26 20:20
822