На 9 септември паметникът на Съветската армия в София осъмна залят с блажна боя. Бяла боя е плисната точно върху надписите на фасадата на монумента, а долу е излято автомобилно масло.
В района има засилено полицейско присъствие, предаде Би Ти Ви.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
И през следващите дни се очакват опасно високи температури
26.06.26 22:13
375