Над 20 деца са със съмнения за натравяне. Те били на зелено училище в Добринище, когато започнали да повръщат. Към момента не е ясна причината за състоянието на децата. Три от децата са на системи в здравната служба в Добринище, а за останалите се полагат грижи в хотела.
Родителите на част от децата вече пътуват към мястото, за да си ги приберат, предаде БТВ. Към Добринище тръгват и инспектори. Сигнализирани са Регионалната здравна инспекция и БАБХ.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Голям пожар край Чирпан
25.06.26 20:05
150
Гълъб Донев за бюджета: Хората да са спокойни
25.06.26 19:20
508