Десетки домакинства в центъра на Пловдив ще останат без вода днес. Нарушеното водоподаване ще бъде на улица "Авксентий Велешки" и участъка от улица "Булаир" до булевард "Христо Ботев". Водата ще бъде спряна за времето от 14:00 часа до 18:00 часа
Причината е изграждане на нови водопроводни връзки на ул."Авксентий Велешки"№60
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Премиерът Румен Радев връчи националния флаг на олимпийските отбори по природни науки
23.06.26 14:09
114
Акценти
Виж всички
Кабинетът замразява минималната заплата до 2028 г.
23.06.26 13:40
1003
Локо стартира подготовка без нови
22.06.26 11:52
1674