Двама бракониери са били заловени от полицията вчера. На тел. 112 бил подаден сигнал за незаконен дърводобив в местността „Чалтика“ край Асеновград. Пристигналият на място патрул на районното управление заловил двама жители на село Боянци, на 24 и 28 години, които били натоварили каруца с отсечена дървесина от общинския горски фонд.
Мъжете са криминално проявени и осъждани. Срещу тях е образувано бързо производство, задържани са за едно денонощие.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Екстремните горещини поставят и птиците в риск
27.06.26 23:14
70
Издигнаха Николай Ненчев за кандидат-президент
27.06.26 21:01
889
Първи протест срещу кабинета "Радев"
27.06.26 20:20
762