Двама ученици от гимназия в Сандански са били заловени с пакетче хероин. Директорът лично хванал 16- годишните момчета от Сандански и Петрич с дрогата и се обадил в полицията.
Оказало се, че в пакетчето има 0,10 грама хероин. Момчетата са задържани за 24 часа, а по случая е образувано досъдебно производство.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
И през следващите дни се очакват опасно високи температури
26.06.26 22:13
283