Правителството с премиер Румен Радев сменя шефа на Агенция "Митници", пише "24 часа".
Георги Димов, който заемаше ръководния пост в правителствената служба, ще бъде сменен с Николай Шушков.
Шушков е бил заместник-министър на регионалното развитие и благоустройството в служебния кабинет на Гълъб Донев. Заемал е и поста областен управител на Благоевград, а преди това дълги години е работил в Агенция „Митници"
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Слънчево и топло с температури до 27 градуса в Пловдив днес, но са възможни и превалявания
18.06.26 07:00
69
Владислав Панев: Дефицитът е проблем, но не катастрофа
17.06.26 22:48
229
Откриха водомери без пломби в Баба Алино
17.06.26 22:28
495
Акценти
Виж всички
Временно спират движението по част от бул. „Копривщица" утре
17.06.26 14:18
1714
Змия над метър изпълзя във вход на блок в „Смирненски”
16.06.26 21:15
27970