19-годишен велосипедист пострада при катастрофа в Пловдив. Инцидентът е станал преди около 2 часа на бул. "Васил Априлов", съобщават от МВР. Той е изскочил внезапно пред лек автомобил „Тойота“, управляван от 41-годишна пловдивчанка. Водачката не успяла да спре на време и ударила момчето.
В момента медицински екип извършва преглед на пострадалия, като по първоначална информация, животът му е вън от опасност.
От полицията предупреждават, че пътната настилка в областта е мокра и хлъзгава. Униформените призовават водачите да шофират с повишено внимание, а пешеходците да пресичат само на обозначени за целта места и след като се убедят, че действията им са безопасни. Очаква се засилен автомобилен трафик, предвид края на работния ден.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Катастрофа взе жертва на магистрала "Струма"
02.03.26 15:19
919
Автомобил пламна и спря движението на АМ "Марица"
02.03.26 10:59
554
Акценти
Виж всички
Пловдивчанка над 200 кг чака животоспасяваща операция ВИДЕО
02.03.26 18:00
6047
Евакуираха сградата на РУО-Пловдив заради сигнал за бомба
02.03.26 16:03
6045