Японската столица Токио беше разтърсена от трус с магнитуд 6.1. Няма опасност от цунами, съобщават от Японската метеорологична агенция.
Епицентърът на земетресението е в префектура Чиба, източно от Токио, на дълбочина 80 км. Все още няма данни за разрушения и пострадали.
Предупреждават за вторични трусове. Заради земетресението са спрени част от влаковете в града.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Властите в Гърция строят жилища за лекари, учители и полицаи
23.06.26 12:52
508
Ким Чен Ун: Пазим се от глобалната несигурност с ядрена мощ
23.06.26 10:29
467
Хеликоптер се разби в САЩ, екипажът оцеля
23.06.26 09:55
348
Акценти
Виж всички
Кабинетът замразява минималната заплата до 2028 г.
23.06.26 13:40
1089
Локо стартира подготовка без нови
22.06.26 11:52
1674