В училище в град Сейнт Мери в американския щат Мерилeнд е избухнала стрелба, предава ABC News, цитирано от Фокус. От офиса на местния шериф съобщават, че стрелбата се се случила в гимназия „Грейт милс“ и че на място е пристигнала полиция.
В момента училището е отцепено. Все още няма информация за жертви както и за самоличността на нападателя.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Земетресение от 4,2 по Рихтер удари Южна Гърция
22.06.26 09:22
256
Най-малко трима загинаха при стрелба в училище във Филипините
22.06.26 09:16
226