Изтребител на американските военноморски сили катастрофира край Кий Уест в щата Флорида. Машината се приближавала, за да кацне в местната военноморска база, когато се разбила във водата източно от пистата.
Пилотът и стрелецът са катапултирали. Според местни медии те са били спасени и откарани в болницата, предаде БТВ. Не е ясно какво е състоянието им.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Шестима са вече задържаните след фаталния бънджи скок в Бразилия, разследват укриване на доказателства
22.06.26 08:53
125
Москва затвори 4 летища заради масирана атака с дронове
22.06.26 08:28
152