Първата група изгонени американски дипломати си тръгна от Русия. Те бяха обявени за персона нон грата в отговор на изгонването на 60 руски дипломатиот Съединените щати.
Москва затвори консулската служба в Санкт Петербург като реципрочна мярка за закриването на руското консулство в Сиатъл, предаде БТВ.
Огледални мерки ще бъдат предприети спрямо всички страни, експулсирали руски дипломати и служители.
На изгонените чужденци е даден срок до 7 април да напуснат Русия.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Властите в Гърция строят жилища за лекари, учители и полицаи
23.06.26 12:52
454
Ким Чен Ун: Пазим се от глобалната несигурност с ядрена мощ
23.06.26 10:29
464
Хеликоптер се разби в САЩ, екипажът оцеля
23.06.26 09:55
348
Акценти
Виж всички
Кабинетът замразява минималната заплата до 2028 г.
23.06.26 13:40
852
Локо стартира подготовка без нови
22.06.26 11:52
1673