Четирима българи са пострадали при верижна катастрофа в сръбската столица Белград тази нощ. Те са с леки наранявания, уточняват от вътрешното министерство на съседката ни, предава БГНЕС.
Оттам информират, че верижната катастрофа с няколко автомобила е станала малко след полунощ.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
От първо лице: Читател на TrafficNews показа мащаба на бедствието във Венецуела ВИДЕО и СНИМКИ
25.06.26 11:30
416