Австралия стана поредната страна, която се присъединява към наказателните мерки, предприети от европейски правителства и Съединените щати заради случая "Скрипал". Австралийският премиер Майкъл Търнбул обяви, че страната му гони двама руски дипломати, предаде Нова.
Повече от 20 държави се включиха в тази безпрецедентна кампания в отговор на нападението в Англия с нервнопаралитично вещество, за което Лондон обвини Москва. Ирландия ще обяви мерките си днес.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Земетресение от 4,2 по Рихтер удари Южна Гърция
22.06.26 09:22
262
Най-малко трима загинаха при стрелба в училище във Филипините
22.06.26 09:16
230