Военен хеликоптер с американски военнослужещи се разби в Западен Ирак. На мястото са спасителни екипи. Започнало е разследване на причините за инцидента.
Катастрофата е станала близо до град Ал Каим в провинция Анбар, предаде БТВ. Според кмета на града в хеликоптера е имало седем души.
По информация на американската армия в Ирак са разположени над 5000 американски военнослужещи.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Шестима са вече задържаните след фаталния бънджи скок в Бразилия, разследват укриване на доказателства
22.06.26 08:53
135
Москва затвори 4 летища заради масирана атака с дронове
22.06.26 08:28
158