Първата ракета на България Виктория Томова записа първа победа за страната ни на Australian Open.
Томова загуби вчера на сингъл, а преди това и Григор Димитров приключи участието си заради контузия.
Днес обаче Томова успя да победи на двойки заедно със словачката Ребека Шрамкова.
Двете се справиха с китайките Жианг и Уанг и се класираха за втория кръг на двойки.
Там Томова и Шрамкова те ще се изправят срещу Рахимова - Сорибес.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Григор Димитров започва срещу австралиец в Майорка
21.06.26 18:45
295
Волейболните националки победиха Украйна в Лигата на нациите
21.06.26 15:14
249