Три момчета от юношите на Академик бяха повикани в националния отбор за младежи U20.
Петър Ралчев, Ради Глухчев и Илиян Илиев са избрани сред 14 баскетболисти, които ще представляват България в подготовката на отбора за Европейското първенство в Дивизия B през следващото лято.
Отборът вече се събра в Гюргево, Румъния, където те ще тренират съвместно с формацията до 20 години на северната ни съседка.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Испанска медия: Никола Цолов има гарантирано място във Формула 1 през 2027 година
23.06.26 22:14
409
Трагедия в борбата! Почина 32-годишна шампионка на България
23.06.26 15:14
3165