Волейболен клуб Марица (Пловдив) се разделя с директора на школата Владимир Котев след приключване на сезона при подрастващите.
Клубът му благодари за съвместната работа и успехите през седемте години престой в школата на Марица.
Желаем много успехи и удовлетворение в бъдещите начинания.
С най-добри пожелания, ВК Марица, написаха от клуба.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Нестеров загуби трисетова драма и не успя да стигне до финала на Чалънджъра в Пловдив
26.06.26 20:50
299
Отложиха реванша между Мейуедър и Пакиао
26.06.26 19:11
286