Следващият домакински мач на шампионките от Марица (Пловдив) ще бъде с вход свободен.
От ръководството на клуба ще направят жест към своите фенове.
Двубоят ще се играе тази събота – 23 ноември, от 18:00 ч. срещу Перун (Варна) в зала "Строител".
През този уикенд маричанки ще изиграят два поредни домакински мача.
Освен с Перун в събота пловдивчанки ще приемат и Славия (София) в неделя – 24 ноември, от 18:00 ч. отново в зала "Строител".
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Испанска медия: Никола Цолов има гарантирано място във Формула 1 през 2027 година
23.06.26 22:14
421
Трагедия в борбата! Почина 32-годишна шампионка на България
23.06.26 15:14
3178