Волейболистката на Марица (Пловдив) Кая Николова говори след мача срещу носителя на Шампионска лига Антонио Карака Имоко (Конеляно).
“Трябваше да бъде по-категорични в атака. Радвам се по начина, по който играехме в първия гейм до 22-ра точка. Още малко ни трябва сила и сигурност, но вярвам, че с времето това ще се подобри. Надявам се да покажем най-доброто от нас в Загреб и да победим”, заяви Кая Николова.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Испанска медия: Никола Цолов има гарантирано място във Формула 1 през 2027 година
23.06.26 22:14
435
Трагедия в борбата! Почина 32-годишна шампионка на България
23.06.26 15:14
3180