Григор Димитров ще играе с американски талант в първия кръг от турнира "Мастърс 1000" в Монте Карло.
Съперник на нашия тенисист ще бъде 20-годишният Бен Шелтън, 39-и в света, който в началото на сезона стигна 1/4-финал в откритото на Австралия.
При победа Димитров очаква Франсес Тиафо (САЩ) или Иржи Лехечка (Чех).
През миналия сезон Григор стигна полуфинал в Монте Карло и трябва да защитава 360 точки.
Изпрати на приятел:
Акценти
Виж всички
Онлайн бутик "Каталина София" - какво поръчваш и какво идва?
23.06.26 20:00
5450
Лято, вируси и деца: Кога температурата е повод за тревога
24.06.26 09:00
2721