Григор Димитров започна с трудности, но в крайна сметка успя да победи аржентинеца Томас Мартин Ечевери в първия си мач от „Мастърса“ в Париж. Българинът спечели след оспорвана битка с 6:7(11), 6:3 и 7:5, като мачът продължи 2 часа и 45 минути.
В следващия кръг Димитров ще се изправи срещу французина Артур Риндеркнех, който заема 60-о място в световната ранглиста, предаде gong.bg. Риндеркнех победи Алекс Микелсен от САЩ с резултат 7:6, 7:6.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Испанска медия: Никола Цолов има гарантирано място във Формула 1 през 2027 година
23.06.26 22:14
635
Трагедия в борбата! Почина 32-годишна шампионка на България
23.06.26 15:14
3268
Акценти
Виж всички
Онлайн бутик "Каталина София" - какво поръчваш и какво идва?
23.06.26 20:00
3102
Кабинетът замразява минималната заплата до 2028 г.
23.06.26 13:40
4033