Третият отбор на Ботев спечели пловдивското дерби с 1:0 срещу втория тим на Локомотив в отложена среща от 11-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Това е първия успех за „канарчетата“ от началото на сезона. Йордан Айвазов го осигури с попадението си в 55-ата минута. Стана същинско дерби – младите футболисти на двата отбора проведоха битка за всяка педя терен.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Испанска медия: Никола Цолов има гарантирано място във Формула 1 през 2027 година
23.06.26 22:14
551
Трагедия в борбата! Почина 32-годишна шампионка на България
23.06.26 15:14
3220