Вчера сутринта всички треньори, играчи и служители преминаха през задължителен тест за COVID-19 преди срещата от втория квалификационен кръг на Лига Европа срещу Тотнъм Хотспър. Добрата новина е, че всички резултати са отрицателни, съобщиха от клуба.
Мачът е утре, от 19:00ч. на стадион "Локомотив".
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
329