Локомотив Пд води на ЦСКА с 1:0 в мача от последния кръг на редовния сезон на efbet Лига в София. Още в 4-тата минута черно-белите разиграха отлична атака, топката бе центрирана към Карагарен, който свали с глава и Лукас Салинас отблизо засече в мрежата. Домакините можеха да изравнят в 8-ата минута, когато Кери центрира от фаул към Антов, но той не можа да засече с глава. В 11-ата минута играчите на Локо поискаха дузпа за игра с ръка на Антов след пробив и подаване на Томашевич, но главният съдия Станислав Тодоров прецени, че такава няма. В 16-ата минута нападателят на червените Али Соу стреля с глава след корнер отляво, но топката се отби в напречната греда. В 26-ата минута и Едвин Джеси разтресе напречната греда след шут от двайсетина метра. До края на полувремето червените натискаха, но не можаха да създадат други опасности.

В първите минути след подновяването на играта Аралица от Локо стреля с глава след центриране отляво, но вратарят на ЦСКА бе на мястото си. В средата на втората част Локо остана с 10 души на терена, след като Милош Петрович спорно бе изгонен от рефера Станислав Тодоров. Той препъна отзад Кристиян Малинов, като се опита да го предпази, но рефеът реши, че това е достатъчно за втори жълти респективно - червен картон на защитника. Червените продължиха да атакуват и успяха да изравнят в 83-та минута. Тогава Мазику проби отляво ивърна към Тиаго, който вкара красив гол със страхотен шут от двайсетина метра. Малко след това Луков спаси силен шут на Греъм Кери.

ЦСКА - ЛОКОМОТИВ ПД 1:1