Представителният отбор на Локомотив (Пловдив) ще поднови тренировки в понеделник (17.06) на “Лаута”. Тогава “черно-белите” ще дадат официално старт на своята лятна подготовка.
Пловдивчани са уредили 4 контроли, а освен това предстои и лагер в Боровец. Локомотивци ще тренират на терените на високопланинската база в Говедарци, както и на тези в Самоков.
Програмата по дати:
– 17 ЮНИ: ПЪРВА ТРЕНИРОВКА
– 23 ЮНИ: СТАРТ НА ЛАГЕРА В БОРОВЕЦ
– 28 ЮНИ: ЛОКОМОТИВ – СТРУМСКА СЛАВА (в Самоков)
– 03 ЮЛИ: ЛОКОМОТИВ – АРДА (в Самоков)
– 06 ЮЛИ: ЛОКОМОТИВ – ПИРИН (в Самоков)
– 06 ЮЛИ: КРАЙ НА ЛАГЕРА В БОРОВЕЦ
– 13 ЮЛИ: ЛОКОМОТИВ – БЕРОЕ (в Пловдив)
– 19 ЮЛИ: СТАРТ НА ПЪРВА ЛИГА
Точните места и часове на провеждане ще бъдат съобщени допълнително, съобщиха от клуба.
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" загатна за голяма новина, която ще стане ясна на концерта за юбилея