Феновете на Локомотив бяха бесни от съдийството в двубоя срещу Тотнъм. Те имаха претенции, че има засада при победния гол на лондончани.
Иначе феновете подкрепиха своите любимци извън стадиона. На специално изградена видеостена зад стадиона те подкрепиха любимците с много месни, пиротехника и заря.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
343