Футболист №1 на България за 2019 и 2020 година - Димитър Илиев, стана баща за втори път!
"Локомотивското семейство се увеличи с още един член! Димитър Илиев стана баща за втори път! Малкият Нико се появи днес на бял свят! Желаем на щастливото семейство здраве и много радостни моменти заедно", написа официалната страница на ПФК Локомотив.
Екипът на TrafficNews също честити втората рожба на семейство Илиеви и пожелава на малкия Нико да има безгрижно детство!
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
358