Старши треньорът на Локомотив Бруно Акрапович беше много доволен от представянето на своя отбор срещу Тотнъм.

"Много неща преживях по време на мача. Дадохме всичко от себе си, за да изглеждаме по този начин. Успяхме да направим нещата така както искахме. Вкарахме гол, бяхме взели мача под контрол. Една ситуация обърка всичко, но това е футболът. Такъв противник с такова качество не прощава. Имахме голямо желание. За нас това е исторически мач, а за тях просто мач като всеки друг. Имахме един ден повече почивка. Казах на момчетата, че ще играем по-добре през второто полувреме. Когато вкарахме гол това беше нещо уникално. Погледнах часовника, казах си всичко е възможно. Говорих с Жозе Моуриньо преди мача и след мача, не случайно е такъв треньор. Пожелавам му да спечели Висшата лига. Излизаме от този мач с високо вдигната глава. Не мога да видя Динис за дузпата, това беше реакция, просто се случи. Биската направо малко глупост след това, но и на него не можем да се сърдим. Можеше да вкара при 1:0 и втори гол щеше да реши мача. На прав път сме и съм много доволен от моите момчета."