Седем играчи от Ботев Враца са с положителни проби на коронавирус. От клуба не съобщиха имената им, но те ще бъдат в карантина.
Поне за момента няма да има проблем за срещите на тима, защото в момента има пауза от три седмици в първенството и до тогава карантината на футболистите ще е приключила.
Ето и съобщението от клуба:
За съжаление Covid19 не подмина и нашия отбор. За първи път от началото на пандемията 7 футболисти от клуба са с положителни проби. Пожелаваме им бързо възстановяване и да са на линия за следващия официален мач. Проверката срещу Царско село идният петък ще се проведе, стига да нямаме нови заразени. В нея шанс за изява ще получат и няколко момчета от дублиращия ни отбор.
Още от категорията
Виж всички
Кабаков отмени гол след ВАР в мач на Вила, Десподов и Митов не успяха да вземат победи в евротурнирите
Силен Лудогорец удари Селта в Лига Европа