Старши треньорът на Ботев Николай Киров остана верен на себе си и не коментира съдийството на Стефан Апостолов, който грубо ощети канарчетата в мача с Берое, завършил 1:1. Никога не коментирам съдийството. Естествено изнервени са футболистите. За мен е важно да гледам играта на нашия отбор. Преди почивката имахме колебания, но през втората част нещата ни се получиха. Хубаво е обаче при добра игра да има и победи и точки, каза Белия.

В 4-ти пореден мач не успяваме да вкараме втори гол, с който да си решим нещата. Днес пак изпуснахме 4 чисти положения. Там са ни проблемите и там са причините за липсата на победи в последните ни 4 срещи. Работим върху завършване на атаките, голяма част от тренировките ни са посветени на това. Много е важно да бележим, когато имаме предимство в играта, защото самото предимство не води до нищо. Не може единственият състезател на Берое в наказателното ни поле да скача и да бележи с гол с глава. Явно тук има неориентирано действие в защитата ни. След почивката гостите нямаха друга ситуация и не е редно така да допускаме голове, коментира още Николай Киров.

Капитанът на Ботев Лъчо Балтанов обаче беше бесен. Сигурно вече свирят фаул за неправилно дишане, каза той.