Левски отпадна още на осминафиналите в турнира за Купата, след като загуби с 1:2 от Хебър като гост в Пазарджик.

След нулево първо полувреме головете паднаха през втората част.

В 68-та минута съдията Васимир Ел-Хатиб отсъди дузпа за нарушение на Петрис срещу Олексей Збун. Ангел Бастунов застана зад топката и не сгреши за 1:0.

Хебър удържа резултата до първата минута от добавеното време, когато Уелтън напредна и с хубав удар от границата на пеналта изарвни.

Вместо обаче да дочакат продълженията Левски направи голяма грешка в защитата на Кристиан Димитров, който реално направи подаване на Атанас Кабов, а юношата на Левски не сгреши и с гол в последните секунди на двубоя хвърли бомбата и отстрани "сините" - 2:1.

Левски отпадна на осминафиналите и през миналия сезон, но тогава тимът загуби като гост на шампиона Лудогорец.

Така Хебър е на четвъртфинал и очаква жребия, а Левски изгуби последния си шанс за трофей през този сезон.