Треньорът на "канарчетата" Желко Копич коментира победата на Ботев с 3:1 срещу Пирин.

"Най-важното бе да вкараме повече голове от съперника. Да, изиграхме много добро първо полувреме, контролирахме мача. През втората част започнахме по същия начин, имахме невероятни положения и сме доволни от представянето си.

Опитваме да сме агресивни всеки мач и да има напрежение върху съперника. Пресираме с голям брой футболисти и не даваме опонентът да играе. През второто полувреме имахме своите проблеми, но мога да бъда щастлив от представянето на отбора.

Ще опитаме и срещу ЦСКА да играем така, това искам от моя тим. Всеки мач, без значение от противника, трябва да играем със същата енергия, по същия начин. Имаме проблеми, но предстои голям мач с ЦСКА и очаквам да сме на максимално ниво.

Трябва да кажа, че Виктор Генев ще се завърне, това е добре за мен. Имаме много качествени футболисти и това е важно за всички нас", споледи Копич.

Ботев се справи с Пирин за четвърта поредна домакинска победаУспех за "канарчетата" с 3:1