Стадион Христо Ботев е близо до завършването си, а днес беше поставена и емблемата на Ботев, а фасадата е на финална права.
От фирмата изпълнител пуснаха снимки и как свети емблемата в тъмното.
Почти всички дейности по първия етап вече са завършени, а днес стана ясно, че кметът Костадин Димитров ще подпише с министъра на регионалното развитие споразумението за следващия транш от 33 млн. лева. Със средствата Колежа трябва да бъде изцяло завършен.

Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев победи косовари в третата си контрола, Миланов с дебют
27.06.26 22:01
314