Емблемата на Ботев Пловдив грейна на Колежа. Фирмата изпълнител поставиха впечатляващата емблема на „канарчетата” на фасадата на централната трибуна, която вече е остъклена.
Почти всички дейности по първия етап вече са завършени, а днес стана ясно, че кметът Костадин Димитров ще подпише с министъра на регионалното развитие споразумението за следващия транш от 33 млн. лева. Със средствата Колежа трябва да бъде изцяло завършен.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Испанец спечели Чалънджъра в Пловдив
27.06.26 22:35
156
Трети пореден тайбрек! Волейболните национали победиха Канада
27.06.26 20:11
634
Никола Цолов взе точка от спринта в Австрия
27.06.26 19:01
329