Бултрасите направиха зрелищна хореография по време на дербито с ЦСКА. Те вдигнаха хореография на трибуна юг, която оформи цветовете на българското знаме - бяло, зелено, червено и на Ботев - жълто и черно, а по средата имаше големи транспаранти на фона на спечелването на Купата на страната, а отдолу футболист с номер 8, който подава ръка на друг играч на Ботев. Беше пусната и заря.




Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев си върна Димитър Тонев
25.06.26 17:34
282
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
761
Ботев играе контрола с косовари
24.06.26 12:40
273