От Ботев Пловдив се снимаха за календара за 2026-та година.
Фотосът е пред централната трибуна на Колежа, а от клуба написаха "Ботев Пловдив - Гордостта на Тракия!".
Календарът ще бъде пуснат в продажба в средата на декември.
За Ботев предстои последно домакинство за сезона в събота срещу Черно море.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев си върна Димитър Тонев
25.06.26 17:34
275
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
750
Ботев играе контрола с косовари
24.06.26 12:40
272