Футболистите от академията на Ботев (Пловдив) Ангел Тодоров, Иво Ганчев и Мартин Петков получиха повиквателни за предстоящите срещи на юношеския национален отбор на България до 16 години.
И тримата представители на „жълто-черните“ ще се включат в лагера, който ще започне на 23 ноември на Национална футболна база „Бояна“.
Селекцията ни ще изиграе два приятелски мача срещу връстниците си от Сърбия, като те ще се проведат на 26 и 28 ноември.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев си върна Димитър Тонев
25.06.26 17:34
311
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
776