Един от тримата кондиционни треньори на Ботев Драган Тодорович е напуснал Ботев.
Той става вторият, който напуска клуба още преди края на сезона, след като това направи и спортният директор Артур Платек.
Тодорович заедно с Тодор Георгиев и Игор Делибашич отговаряха за кондиционната подготовка на тима.
Както е известно треньорът Душан Керкез също ще напусне след края на сезона.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев си върна Димитър Тонев
25.06.26 17:34
300
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
774
Ботев играе контрола с косовари
24.06.26 12:40
274