Един от основните играчи на Ботев Едсон Да Силва ще пропусне първия мач на тима в плейофите в групата между 5-то и 8-мо място.
Едсон получи своя пети жълт картон от началото на сезона при победата с Добруджа с 2:0 като гост.
Той е глобен със 127.82 евро.
Халфът е наказан за един мач, но все още не е ясно срещу кого ще бъде той, защото по-късно днес ще се тегли жребият за плейофите в елита.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев си върна Димитър Тонев
25.06.26 17:34
245
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
745
Ботев играе контрола с косовари
24.06.26 12:40
263