Самуел Акере говори след успеха на Ботев и продължаването на тима към четвъртфиналите в турнира за Купата на България.
"Теренът беше много труден и противника. Нямахме друга опция освен да победим. Ние сме тук, за да защитим трофея си. Трябва да уважавем и останалите противници. Тази година е една от най-хубави в Ботев Пловдив и за мен също. Ние останахме в историята като един от най-добрите отбори в историята на клуба", заяви Акере.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев си върна Димитър Тонев
25.06.26 17:34
310
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
776