Пореден играч напусна Ботев Пловдив, а това е халфът Матиюс Ремейкис.
Ремейкис, който беше най-добър млад играч на Литва за 2023-та година, така и не успя да се наложи в отбора на Ботев.
С изтичащи договори са Ивелин Попов и Антонио Перера, които на този етап остават в клуб, но те очакват и какво ще е бъдещето на отбора.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев си върна Димитър Тонев
25.06.26 17:34
283
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
765
Ботев играе контрола с косовари
24.06.26 12:40
273