Капитанът на Ботев Ивелин Попов говори пред Диема спорт и жегна Левски след успеха с 1:0.
Попето беше избран за играч на мача.
"Историческо дерби, но не исках да нагнетявам напрежението. Имахме млади момчета и не е нужно. Нормално е да опитаме да омекотим нещата и да смекчим напрежението и да го носим по врелите и кипелите. Има доста фаворити за титлата. Има доста така от това, което слушам, гледам и чета. Ние ще се борим да не изпаднем“, заяви Ивелин Попов.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев си върна Димитър Тонев
25.06.26 17:34
312
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
777