Най-нетърпеливите фенове на Ботев вече пристигнаха в Атина и разпънаха "жълто-черни" хавлии на плажа в Скала.
Припомняме, че утре от 21:00ч. Ботев ще срещне гръцкия гранд Панатинайкос в първа среща от първия предварителен кръг на Лига Европа.
Доста от феновете тръгнаха с коли за гръцката столица, а в 13:00ч. заминава чартъра на тима, в който можеха да пътуват и фенове, а цената беше 250 евро на човек.
Мачът ще се играе на Олимпийския стадион в Атина.


Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев си върна Димитър Тонев
25.06.26 17:34
310
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
776