Полузащитникът Едгар Пилоян също напусна Ботев (Пловдив).
Той е решил да се завърне в един от тимовете на Антон Зингаревич - арменския Ван. Футболистът дойде в Пловдив именно от този тим.
Иначе Пилоян така и не успя да се наложи в първия отбор на "канарчетата".
Той се превръща в поредният футболист, който през последните дни напуска Ботев (Пловдив).
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев си върна Димитър Тонев
25.06.26 17:34
283
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
765
Ботев играе контрола с косовари
24.06.26 12:40
273