Съдията Валентин Желекоз ще води отложението дерби между Ботев и Левски, което ще се играе утре от 17:30ч. на Колежа.
Ето назначението:
30 септември 2025 г., вторник, 17:30 ч.ПФК Ботев АД - ПФК Левски
ГС:Валентин Станчев Железов
АС1:Станимир Илков Илков
АС2:Васил Стоянов Шавов
4-ТИ:Любослав Бисеров Любомиров
ВАР:Никола Антонов Попов
АВАР:Станимир Лозанов Тренчев
СН:Цветан Георгиев Георгиев
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев си върна Димитър Тонев
25.06.26 17:34
276
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
754
Ботев играе контрола с косовари
24.06.26 12:40
272